200TL ve üzeri alışverişlerde ÜCRETSİZ KARGO! Saat 16:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Arama

MÜŞTERİ HİZMETLERİ444 2 816+90 552 154 28 16

Kargo Seçenekleri

Teslimat Hakkında Detaylar 

Selimcerezevi.com’dan satın almış olduğunuz ürünlerin kargo teslim süresi 1 iş günüdür. Gün içerisinde 16:00’dan sonra vermiş olduğunuz siparişler, 1 gün sonra işleme alınır. Konya içi gönderilerin teslimatları Selimcerezevi.com araçları ile gerçekleştirilir. Sipariş yoğunluğundan kaynaklanacak istisnai durumlar bildirilecektir. Konya dışı gönderiler ise anlaşmalı kargo firmaları aracılığıyla gerçekleştirilir. 

Teslimat adresinin bulunduğu konuma göre, gönderilerin teslimat süreleri değişkenlik gösterebilir. Ödeme seçeneği, havale/EFT olarak seçilen siparişlerin gönderimleri, tutarın Selim Çerezevi hesaplarına ulaşması ve siparişlerin onaylanmasını takip eden iş günü içerisinde yapılır. 

Resmi tatil ve hafta sonu günleri “1 günde teslimat” kapsamı dışındadır. 

Kargo Teslimat Ücretleri 

Konya İçi

Konya içi 200 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz olarak teslim edilecektir. Konya içi 200 TL altındaki siparişlerinizin getirme bedeli 15 TL olarak faturanıza yansıtılacaktır. 

Bazı ürünlerin toplu alımlarında ve benzeri tüm toplu siparişlerinizde ek kargo ücreti talep edilebilmektedir.Oluşabilecek ek kargo bedeliyle ilgili durumlarda müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçmektedir. 

Konya Dışı

Konya dışı 200 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz olarak teslim edilecektir. Konya Dışı dışı 200 TL altındaki siparişlerinizin kargo bedeli 20 TL olarak faturanıza yansıtılacaktır. 

Bazı ürünlerin toplu alımlarında ve benzeri tüm toplu siparişlerinizde ek kargo ücreti talep edilebilmektedir. Oluşabilecek ek kargo bedeliyle ilgili durumlarda müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçmektedir. 

Not: Kargo ücreti konusunda karşılaştığınız beklenmedik durumlarda lütfen info@selimcerezevi.com adresinden ya da 444 2 816 müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz. 

Selimcerezevi.com Kargo Gönderimi

Selimcerezevi.com’dan satın almış olduğunuz ürünlerin sizlere en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmasına büyük özen göstermektedir. Bu nedenle, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için Türkiye’nin önde gelen kargo firmalarından; Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz.

Kargo Teslim Süresi ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar 

Siparişinizin gönderimiyle ilgili yaşanacak herhangi bir sorunda, ilgili departmanda görevli arkadaşlarımız sizinle irtibata geçeceklerdir. Bu nedenle sistemimize belirtmiş olduğunuz telefon numarasının doğru olduğundan emin olunuz. 

Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslim edilmektedir. Kargo şubesinden teslimat uygulamamız yoktur. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir. Köy ve kasabalara teslimat yapılamamaktadır.

 

256 BitSSL Encryption

© 2022 Selim Çerezevi (Kuruyemiş & Kahve). Tüm hakları saklıdır.